Kde nás najdete?

Moto bar u Golema najdete na jižní Moravě, v městečku Ždánice, posazené v kopcovité krajině jižní části Ždánického lesa. Město je obklopeno poli, loukami, vinohrady a ve velké míře lesy.

Co děláme?

Kolébkou celého projektu je přízemní restaurace, kde budeme chtít hostům nabídnout pořádnou flákotu masa z těch nejkvalitnějších zdrojů. Ale pozor, svůj chuťový pohárek zde uspokojí úplně každý.

V prvním patře dále najdete ,,tančírnu“. Ta bude sloužit k pořádání různých akcí, oslav, svateb, firemních teambildingů a školení. 

Ve druhém patře se JIŽ NYNÍ MŮŽETE UBYTOVAT!!!!!!! Jsou zde 4 pokoje + apartmán patro 2. o celkové kapacitě prozatím 17 lůžek.

Historie sýpky

Objekt, ve kterém se moto bar nachází, byl postaven v roce 1904 a dlouhé roky sloužil jako sýpka. Koncem 80. let se přestala budova používat a byla uzavřena.

O 15 let později byl objekt odkoupen do osobního vlastnictví s plánem zpracovávat a vyvážet palivové dříví do zahraničí. Dřevo se zde nějakou dobu zpracovávalo, ale nebylo vše tak, jak se plánovalo. Jednoho dne se v hlavě majitele zrodil plán, přestavět sýpku na ,,motorkářskou hospodu“.

Pokud nás navštívíte, na živo uvidíte, jak se vše povedlo 🙂

17

Lůžek k ubytování

4

Pokoje

1

Apartmán

50

Míst v restauraci

30

Míst ve venkovním posezení